Galeria Dominikańska 

Galeria mieszcząca się w samym sercu Wrocławia. Jest to nie wielka galeria, gdzie znajdziemy wszystko czego dusza zapragnie, od sklepów z ciuchami, biżuteria, jedzeniem aż po pyszne lody. Własnie w tym miejscu znajdziecie Nas w 2 miejscach!

Pierwszy lokal "wyspa" poziom -1

Lokal usytuowany na poziomie -1 Galerii Dominikańskiej  na wprost wejścia z tunelu. To właśnie w tym miejscu Nasi klienci mogą przyjrzeć się jak wygląda produkcja lodów. Aby zadowolić najbardziej wymagających klientów robimy tam lody na bieżąco. Lody te charakteryzują się tym iż są bardzo kremowe co przyczynia się na ich obłędny smak(Wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji próbować takich lodów serdecznie zapraszamy bo naprawdę warto!) Znajdziecie tam lody bazujące na mleku jak i sorbety ( 100% świeżych owoców + woda) Znajdują się też oczywiście lody produkowane metodą tradycyjną w tzw. kuwetach nakładanych profesjonalną gałkownicą 

Drugi lokal poziom +1

Jeśli maszyna robiąca lody na bieżąco nie podoła zaspokojeniem potrzeb najbardziej wymagających osób, to lokal mieszczący się na poziomie +1 na pewno sobie poradzi.

Znajdziecie tu;

Przepięknie wyglądające i smakujące desery lodowe ze świeżymi i dojrzałymi owocami

Ciasta z Naszej własnej cukierni produkowane tradycyjnie z najwyższej jakości produktów i owoców.

Różnego rodzaju kawy 

I oczywiście LODY (aż 30 różnych smaków codziennie!) 

To wszystko zaserwują do stolika Nasi wykwalifikowani kelnerzy!

Miejsce to zapewni relaks i wyciszenie po godzinnych zakupach. Lepszego miejsca chyba nigdzie nie znajdziemy.


Galeria